Terug naar vorige pagina  

Marjon en Dynamite Nederlands Kampioen G & G-I

Op zondag 4 september namen Marjon Aarnink en Dynamite deel aan het Nederlands Kampioenschap G & G-I in Amersfoort.
Bij aankomst bleek dat Marjon en Dynamite al wedstrijdkampioen G & G-I 2005 waren. Het duo haalde tijdens de afgelopen wedstrijden in de G & G-I klasse het hoogste aantal punten. Ze hadden de meeste punten van zowel de honden mèt als zonder stamboom (het Cynophilia maakt nl. onderscheid tussen rasloze honden en honden met stamboom). Marjon en Dynamite komen uit in de klasse 'honden zonder stamboom'.

Deze dag moesten ze het gehele programma 2 keer lopen. Marjon en Dynamite wonnen het Nederlands Kampioenschap G & G-I in de klasse 'honden zonder stamboom' met 301,25 punten. Dit maakte haar ook tot kampioen van beide klassen, aangezien de G & G-I kampioen in de klasse 'honden met stamboom' 292 punten behaalde!

Op maandag werden Marjon en Dynamite op de club onthaald door de instructeurs en het bestuur die een boog hadden gezet. Daarna kregen ze allebei een cadeau van de Kynologenclub voor deze topprestatie.
Het duo blijft deelnemen aan wedstrijden maar nu een klasse hoger: G & G-II.

Het was behoorlijk koud 's ochtends

Favoriete hobby van Dynamite: apporteren!

De kampioenen met enkele meegereiste supporters

Huldiging op het veld

 

 

 

 

 

Terug naar vorige pagina  

© 2004 KCW eo